*** OKAZION *** Citroen C4 benzin - 2008... 59.0..

Shitet nga: NoniDr 31 Gsh 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   6 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire, siguracion dhe taksa bashke me kolaudim te sapo rinovurara deri shtator 2015. Sapo ka konsumuar 52000 km. Konsumi: 6.8 L/100 urban - i kombinuar 5.4 L/100 - 4.2 L/100 extraurban. Viti 2008, 1.4 benzine, kamio manuale, klima, pasqyra elektrike, xhama elektrik, drita xenon, 5 dyer, abs, amortizatore sportiv, airbag (shoferi + pasagjeri), etj... Ne oferte keni dhe dy gomat ne foton e bagazhit... :)

***NXITONI***
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim