Cmimi i diskutueshem

Shitet nga: Ashon 28 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Makina eshte ne gjendje shume te mire gjenerike dhe fizike....me dokumentacion te rregullt..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim