Rrole me teheqje

Shitet nga: Ben 08 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Me targa dhe kualidim ne gjendjemshum te mire I ka te gjitha sobe frigorifer I cili punon me 12 volt 220 dhe gaz ka ng roje qendrore banjo dush
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim