pjes kembimi per ferguson--595-168-dhe--198..

Shitet nga: xhemal 21 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Traktorë
kemi pjes kembimi per traktora tip ford. deutz xhondier ferguson.bjellorus etj.. si dhe makineri bujqesore ne gjendje shum te mir dhe me cmime te arsyeshme..adresa shijak durres.ju mirpresim..tel.0692672049
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim