Zetori Fiatagri 70-90

Shitet nga: Zenel 10 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Traktorë
SHES ZETOR NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE .

VITI I PRODHIMIT 1988 .

ZETORI ESHTE 70 KUAJ FUQI TEK DIFERENCIAL ME GABINE .

I SAPO ARDHUR NGA FRANCA PA PUNUAR NE SHQIPERI .

ME DOGANE TE PAGUAR .PER ME SHUM INFORMACION DO NA GJENI TE RRUGA E VJETER TIRANE - DURRES RRUGA E NDROQIT
OSE NA KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT : 0683245600 & 0692366340
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim