Traktor fiat 90 me frez dhe plug nardi C5

Shitet nga: Ronaldo 31 Jan 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Traktorë
esht shitur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim