Traktor Ford

Shitet nga: lemi 08 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Traktorë
traktor ford i vitit 98 me timon hidraulik zetori esht 69 kw shitet bashk me mjetet bujqesore si lidhse kose dhe makin misri shitet per arsye mosperdorimi traktori eshte ne gjendi te mir per me shum mund te vini ta shikoni faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim