N.T.P Lindi-1TRAKTORA TE LLOJEVE DHE MADHESIVE T..

Shitet nga: N.T.P LINDI-1 02 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Traktorë
N.P.T Lindi-1


BEJM SHITJEN E MJETEVE BUJQESORE NE KOSOV DHE NE ZVICERR

TRAKTORA TE LLOJEVE TE NDRYSHME DHE TE GJITHA MJETET BUJQESORE

-MASSEY FERGUSON 246sTURBO 365

-CASE INTERNATIONAL 856 XL

-Ford 6610

-HURLIMANN H-468-4 H-360 H-345

-SAME 60

-RENAULT 70-34 .. 70-34

-STEYR 8080 TURBO 8070 548 540

VETEM TE N.P.T Lindi-1


N.T.P LINDI-1
LANDOVIC-PRIZREN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim