FIATAGRI 70-90 / + KOVE

Shitet nga: ILIR TERNICI 11 Krr 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Traktorë
MAKINERI BUJQESORE TRAKTORA --faceboOK

NA GJENI NE ARAPAJ DURRES

1KM NGA Rrethrrotullimi PLEPAVE

RRUGA VJETER NACIONALE`` NDROQ` `TIRANE ``

cdo gje e ardhur nga zvicra ...

per m shum info kontaktoni dhe ne facebook ( https://www.facebook.com/MaKiNeriBuJqeSoReTRakToRa?ref=hl&ref_type=bookmark )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim