Deutz Fahr agrotron 200 mk3

Shitet nga: ILiri 11 Krr 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Traktorë
MAKINERI BUJQESORE TRAKTORA --faceboOK NA GJENI NE ARAPAJ DURRES 1KM NGA Rrethrrotullimi PLEPAVE RRUGA VJETER NACIONALE`` NDROQ` `TIRANE `` cdo gje e ardhur nga zvicra ... per m shum info kontaktoni dhe ne facebook ( https://www.facebook.com/MaKiNeriBuJqeSoReTRakToRa?ref=hl&ref_type=bookmark )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim