M.a.B. ----- PJESE TE PERDORURA PER JOHN DEERE 4..

Shitet nga: M.a.B. 26 Dhj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Të tjera
PJESE TE PERDORURA PER JOHN DEERE 4040


PJESET JANE TE NJE TRAKTORI QE KA ARDHUR NGA ITALIA DHE ESHTE SHITUR VETEM MOTORI
POR MUND TE GJEJME EDHE MOTOR PER KETE SERI DHE TE TJERA
KEMI PJESE EDHE PER TRAKTORA TE TJERE TE MARKAVE TE TJERA PERENDIMORE

PER INFO ME TE DETALIUAR JU LUTEMI TE TELEFONONI NGA ORA 8:00-18:00.
ME GARANCI.

MAB - Milloshi Agritural Business
Autostrada Durres - Tirane km,7
Prane ekspozites MESHKURTI
Tel: 00355 68 3670118
00355 68 3670117
0039 392 3333434
E-mail: prenushmilloshi@yahoo.it
www.milloshi.it
www.milloshi.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim