GOMA BUJQESORE TE REJA DHE TE PERDORURA

Shitet nga: M.a.B. 03 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Të tjera
GOMA BUJQESORE TE REJA DHE TE PERDORURA..

ME GARANCI.

PER INFO ME TE DETALIUAR JU LUTEMI TE TELEFONONI NGA ORA 8:00-18:00.
ME GARANCI.

MAB - Milloshi Agritural Business
Autostrada Durres - Tirane km,7
Prane ekspozites MESHKURTI
Tel: 00355 68 3670118
00355 68 3670117
0039 392 3333434
E-mail: prenushmilloshi@yahoo.it
www.milloshi.it
www.milloshi.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim