PRESE NEW HOLLAND TE VOGLA DHE TE MDHAJA + WELGER

Shitet nga: N.T.PT LINDI-1 02 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina lidhëse
PRESE KOMPAK -MARKE KRONE COMBI PACK -MODEL 1250 -VITI 1999 Ne Pllac Gjenden Edhe Shum Gjera te tjera Lindi-1 .

PRESE NEW HOLLAND FIAT 865 -VITI 1995

PRESE -MAREK NEW HOLLAND FORD -VITI 1990

PRESE -MARKE WELGER -MODERL 165 -VITI 1995 Ne Pllac Gjenden Edhe Shum Gjera te tjera Lindi-1

PRESE -MAREKE NEW HOLLAND -MODEL 377 Ne Pllac Gjenden Edhe Shum Gjera te tjera Lindi-1

PLLACI GJINTE NE KOSOV AFER PRIZRENIT FSHATIN landovic, MAGJISTRALIJA PRIZREM DREJTIM GJAKOVES.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim