Mbjellse dhe Freze per zitore

Shitet nga: Albani 14 Tet 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina lidhëse
Mbjellse dhe freze per zitore per me teper kontaktoni ne numrat e telefonit 0692194940 dhe 0682658821
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim