U SHIT Flm merrjep....

Shitet nga: Geni 10 Dhj 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Durrës
Shes Mercedes Benz VITO nafte , manuale ,pa xhama e mbyllur identike si ne foto, makina eshte e sapo sjelle nga italia dhe eshte me dogane te paguar ngjyre e bardhe e mirembajtur makina nk ka nevoje per asgje eshte ne gjendje shum te mire per firmat prestigjoze makina jepet dhe me fature Tvsh. Ju flm per mirkuptimin...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim