Sprinter FastFood-i -05 shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Gimi 29 Sht 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet sprinter fastfoodi??
makina esht e paisur me te gjitha gjonat qe i perkasin fasfudit?
ose ndrrohet si pas marrveshejs?
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim