Tende Kamiocine

Shitet nga: Dori 30 Maj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 LEK

Komuna: Durrës
Makina : Pjesët rezerve
Tende Kamiocine, Shitet vetem tenda

Me dyer alumini nga mbrapa, si te kamionit me ganxha, dhe me anesore alumini, me mushama me shina dhe me llastik. dhe balli i ajrit siper kabines,

E pa perdorur ne shqiperi, e sapo ardhur nga italia, eshte cmontuar.

Permasat
Gjatesia 430
Gjeresia 220
Lartesia 230
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim