Mercedes benz furgon sprinter 211 cdi 2001

Shitet nga: Armir Deda 24 Sht 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Durrës
mercedes benz sprinter 211 cdi
vit prodhim 2001
-motorr 2.2 cdi super ekonomik
-kambio manual
-xhama elektrik
-pasqyra elektrike
-175000 km
furgoni eshte model i mesem ne gjendje te shkelqyer dhe shume i mirembajtur
i sapoardhur nga zvicra
ME DOGANE TE PAGUAR

5800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim