Mercedes Sprinter cdi 2002

Shitet nga: andi 14 Krr 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Durrës
Shitet sprinter cdi vuti 2002 abs asr aibag me dokomenta te rregullta shum pak I perdorur ne shqiperi eshte I gacem per cdo lloj prove cmimi 8200 euro I diskutushem fugoni eshte 14 +1 me dukumente dhe me vende
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim