Mercedes Benz 35 35

Shitet nga: Florian Doda 15 Gsh 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR   20 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes kamion mercedes benz 35 35 , vit prodhimi 1989, gomat aktive 6x8,goma 95% te reja, gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike ,shitet per arsye mosperdorimi ... Adresa : rruga per ne gjirin e lalezit... Cmimi i pa diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim