Minibus 19+1 Mercedes sprinter -98

Shitet nga: ilir 19 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina udhëtimi
shtitet minibus 19+1 ne gjendje shum te mire tekinke me dokumenta te rregullta per brenda dhe jashte vendit. me frena elektrike, dere automatike, me bagazhier, i pershtatshem per udhetime grupesh turistike brenda dhe jashte vendit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim