Furgon Ford Transit dizel -97

Shitet nga: Marsid 22 Nën 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina udhëtimi
AUTOBUS 12+1 VITI PRODHIMIT 1997.
NE GJENDJE TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
LETRAT TE PAGUARA DERI NE PRILL 2015.
I PERDORUR VETEM BRENDA QYTETIT TE DURRSIT,PER TRANSPORTIN E FEMIJEVE TE SHKOLLAVE.
CMIMI 4500 EURO I DISKUTUESHEM.
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR 0693253679
JU FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim