Faleminderit u shit flm merjep

Shitet nga: servis rover 03 Pri 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 100 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina udhëtimi
Sprinter 416 me kondicioner para dhe mbrapa..me baxha me der me electric me 20 vende dhjetor i 2000 me dogan i sapo targuar i ardhur nga gjermania me te gjitha dokumenta te paguara me taksa dhe siguracion dhe kualidim gati per pun furgoni pesodon kondicioner para dhe mbrapa me 7 goma te reja i disponueshem per gjdo lloj prove......& ne marim Dhe porosi te shpejta dhe te sigurta nga Gjermania Italia Zvicera Franca Austria etjera !!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim