Autobus Setra

Shitet nga: Setra 07 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Autobus Setra . Eshtë në gjendje shum të mirë është i Regjistruar dhe i Doganuar .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim