kamion man 33-362

Shitet nga: durim 18 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina ndërtimi
shitet kamion man 33-362 viti 90 tre diferencial ne gjendje shume te mire me dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim