Rrul aman gjerman viti 98

Shitet nga: Altin 10 Pri 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina ndërtimi
- Rrul - Aman, gjerman i vitit 97-98

- me goma dhe tamburo,
- dopjo vibracion,
- pesha neto 14 ton
- ne gjendje perfekte pune.

- Cmimi 23500€ i diskutueshem.

Tel. 069 65 11 278

Altini
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim