Mercedes 1831 4x4

Shitet nga: Edison 13 Nën 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina ndërtimi
Mercedes 1831 4x4 viti 98, me 258000 km orgjinale, me vetgrasatim, sistem rimorkio hidraulike qe komandohet nga kabina,vinc palfinger 17502C performanc viti 2003, 20 metr lartesi, 4 hidro--+2 mekanike orgjinale, radiator ftohes i vajet,ne gjendje shume te mire pune.shitet me dhe pa vinc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim