shitet ka;ion

Shitet nga: durim 17 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamion man 33-362 viti 90 tre diferencial me dokumenta te rregullta pa detyrime te prapambetura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim