mercedes benz

Shitet nga: mercedes benz 28 Nën 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes benz me vinc 6 m t gjat vetshkarkuese nga t gjitha anet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim