mercedes benz

Shitet nga: ??? 15 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes benz me vinç 6 m vetshkarkuse edhe anash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim