kamion man 331

Shitet nga: kamion 18 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamion tre axe dy dif para dhe mbrapa viti 88 ne gjendje shume te mire pa dokumenta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim