Varia612 Mercedes benz

Shitet nga: Vebi 20 Nën 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni Esht ne gjedje shum te mire shite me cenim te arsyshem ju faleminderit per Mir kuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim