Sonda per puse uji

Shitet nga: mihal 13 Krr 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten sonda me dogan dhe dokumenta te rregullta dhe targa. me kompresor ajeri dhe me pompe argjile per puse uji deri ne thellesin 1200 m gjithashtu dhe per kerkime nafte..cmime te arsyeshme.per cdo informacion na kontaktoni ne nr cel: 0699330030
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim