Shitet Bumkati

Shitet nga: Zenel 28 Nën 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Bumkati ne gjendje shum te mir.
Viti i prodhimit 2007
Do na gjeni ne rruven e vjeter Tiran-Durres rruga e "Ndroqit" 5 km nga Plepat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim