Mercedes benz

Shitet nga: ??? 17 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz me vinç 6 metra t gjat vetshkarkuese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim