Mercedes Benz 814 kamjone

Shitet nga: Zylfi 26 Jan 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR   7 200 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes-Benz 814 kamjone ne gjendje shume te mire.
Viti i prodhimit 1993.
Nafte.
Makina eshte me targa shqiptare por jane te mbydhura per arsye mos perdorimi te makines.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit: 068 2731989 dhe ne 0697084896
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim