Mercedes Benz Vito

Shitet nga: Ledjo Tepshi 28 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz Vito e gjat e vitit 2004, e sapo ardhur nga gjermanija me dogan te paguar, cmimi 6000 euro i diskutueshem, nr tel 0699908456
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim