Mercedes 410 D kamioncine

Shitet nga: ladi 14 Pri 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedes- benz 250. 410 D kamioncine me vinc dopio gome gomat sapo te vendosura te gjitha te reja. vet shkarkuse ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe gjenerike dekumenta te rregullta te paguara deri ne prrill 2016. cmimi 9000 euro i pa diskutushem. makina eshte regjistruar per her te pare ne shqiperi ne prill 2015. tel 0692772258
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim