MERCEDES 1.9 CDI VITO.

Shitet nga: BACI MOTORS 07 Dhj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MERCEDES-BENZ 1.9 CDI VITO. VITI I PRODHIMIT 1999. MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR. MAKINA ESHTE SHUME E MIRE MBAJTUR, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE.
CMIMI 4000 EURO ME DOGANE I DISKUTUESHEM.
CEL: 0692409202 / 0666004005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim