Kamioncin Mercedes dizel -89

Shitet nga: roni 30 Nën 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   4 900 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionçina eshte ne gjendje shum te mire .Shitet per arsye mosperdorimi. letra te paguara deri ne qershor 2016 dhe siguracion . 0692474836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim