Kamionat te llojeve te ndryshme

Shitet nga: Zenel 29 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten Kamionat te llojeve te ndryshme.
Shitet Rruli.
Shitet Piruni.
Shitet Bumkati.
Te gjith ne gjendje shum te mir.
Do na gjeni te rruga e vjeter Durres-Tirane "Rruga e Ndroqit" 5 km nga Plepat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim