Kamion Renault

Shitet nga: Gerti 04 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni qe shitet eshte Renault 250,Termus dhe Dopio kabine , ngjyre e bardhe, i vitit 2000 dhe 11m i gjate.Tonazhi 12 ton.Ne gjendje shume te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim