Kamion Mercedes-Benz 17-22

Shitet nga: Zenel 28 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes-Benz 17-22 . Ne gjendje shum te mire . Per me shum info na gjeni ne rrugen e Ndroqit 5 Km nga Plepat . Ose na kontaktoni ne nr e telefonit 0692366340
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim