Fugon opel vivaro 1.9 di 05

Shitet nga: ... 14 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Opel vivaro me dogan 1.9 naft ne gjendje te shkelqyer shume i paster per 5200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim