Ford TRANSIT 100 T 300 motor 2000 super ekonomik!

Shitet nga: Alban 08 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford transit me motorr 2000.
Viti 2002 i ardhur nga zvicrra me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim