Eskavator CAT 312CL

Shitet nga: Edison 06 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eskavator cat 312 cl viti 2004, me tre kova germimi dhe cekic per thyerje betoni, si dhe takim-stakim i shpejt hidraulik, me 8000 ore pune orgjinale, ne gjendje shume te mire,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim