ESKAVATOR LIEBHERR 904

Shitet nga: ELI SHPK MAMINAS 06 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eskavator LIEBHERR 904
Viti i prodhimit: 2000... Pesha 20 ton.
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire pune.

SHENIM:
Mjeti disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem, dogane dhe TVSH.

FALEMINDERIT!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim