Kazan Actrosi 41-43

Shitet nga: Beniamin 09 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
- Shes Kazanin e Actrosit 41-43 .

- Marka e Kazanit ISI .

- Viti i Prodhimit 2002 .

- Ne Gjendje Shum Te Mire .

- Me Krik Ne Mes , Dhe Perpara Ne Koke .

- Brenda Per Brenda Eshte 21 Meter Kubshe .


- Per Me Shum Informacione
- Na Merrni Ne Telefon
- Ose Do Na Gjeni Ne Rrugen e Vjeter Durres-Tirane
- 5 Kilometra Nga Plepat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim