Kamioncine 3.5 ton benx 407 vetshkarkus dopio gome

Shitet nga: ilir 16 Sht 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Durrës
kamioncina eshte ne gjendje te shkelqyer , eshte dopio gabine me 7 vende sedilje lekure shum e mirmbajtur, ka motorr 2400 cc 4 pistona .kazani eshte vetshkarkues dhe ka dimensione 340 gjatesi dhe 210 gjeresi me sponde alumini . gomat jane shum te mira . makina eshte shum e paster e pa vrare fare ,eshte blere ne itali dhe pothuaj se nuk ka punuar fare ne shqiperi . makina nuk ka nevoj per as nje lloj riparimi . dekumentat i ka te gjitha te paguara, siguracion , targa , taksa , kolaudim , dogan deri ne janar 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim