Kamionc vetskarkuese me karrceri 3.5 qu dopiogab..

Shitet nga: Ilir 07 Gsh 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Durrës
Eshte ne gjendje te persosut nul ka punuar fare ne shqiperi e ardhur nga italia me dekenta te paguara deri ne janar 2015. Makima eshte perfekte dhe per cfardolloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim